(AIK-Presheva Jone)

 

Këngëtarja Nicole Scherzinger ka thënë se singlin e saj të parë e ka zgjedhur i fejuari i saj, piloti i Formula 1, Lewis Hamilton.

Bukuroshja e cila u bë e famshme me grupin “Pussycat Dolls”, zbuloi se si pilotët, të cilët nuk kanë fare shije për muzikë, dinë të zgjedhin hite, siç ishte në rastin e saj.

“Lewis ishte një prej njerëzve të parë që e ka dëgjuar atë dhe atij i pëlqeu. Ai më tha se ky do të ishte singli im i parë dhe ashtu ndodhi”, u shpreh Scherzinger.

SHPËRNDAJE