Lewis Hamilton u nda nga Nicole Scherzinger para një muaji dhe duket se ka gjetur një “zëvendësuese”.

http://www.botasot.info/img/luis-vajza.jpgMbrëmjen e së dielës, piloti britanik i Formulës 1 është parë me një brune misterioze në një festë në Londër.

Përfaqësuesit e pilotit kampion bote në vitin 2008 me McLaren Mercedes theksojnë se vajza është shoqe e Hamilton dhe asgjë më shumë.

Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger u ndanë në tetor të këtij viti pas katër vitesh bashkë. Sipas mediave rozë, arsyeja kryesore ishte dëshira e këngëtares për të pasur fëmijë, gjë që piloti kërkon të jetë i qetë në karrierën e tij.

SHPËRNDAJE