Kurti ndër të tjera në këtë intervistë foli për zhvillimet e fundit politike dhe mocionin për shkarkimin e tij, si dhe kërkesën e VV-së për zgjedhje të reja.
E Frashër Krasniqi ka ironizuar me ato çka i tha Kurti mbrëmë duke thënë se ai nuk do ta ketë mundësinë të shkarkohet më, sepse nuk do të jetë më kryeministër, shkruan Reporteri

Ti nuk do të shkarkohesh më. Sepse nuk do të ngarkohesh më”, ka shkruar shkurt Krasniqi në postimin e tij.

SHPËRNDAJE