Pamja fizike ka ndihmuar dukshëm Kim Kardashian në arritjen e famës dhe suksesit të saj.

E vetëdijshme për format e saj të shumëdëshiruara, vajza e “reality-show” postoi ditën e enjte imazhe të reja tërheqëse në rrjetin shoqëror “Twitter”.

Për ndjekësit e 31-vjeçares, imazhet në të cilat ekspozonte dukshëm gjoksin e saj, e lagur dhe me reçipeta transparente, ishin një surprizë e këndshme dhe e papritur.

Në të shkuarën, Kardashian ka publikuar vazhdimisht në rrjetet shoqërore imazhe intime të saj.

Ndërkohë, lidhja e saj me reperin Kanye West duket se po ecën gjithmonë e më mirë dhe përflitet se ata do të nisin të bashkëjetojnë bashkë dhe prandaj kanë nisur të kërkojnë për një shtëpi në Los Anxhelos.

SHPËRNDAJE