Skuadra e cila dëshiron që të marrë shërbimet e spanjollit Cesk Fabregas, duhet të paguajë hiq më pak se 60 milionë euro.

Sipas mediave britantike, “topçinjtë”, kërkojnë këtë shumë për spanjollin, i cili është i lidhur me një rikthim te Barcelona.

Ylli i Arsenalit kërkohet edhe nga dy skuadra tjera të mëdha, Milan dhe Mançester Siti.

SHPËRNDAJE