Pas skandalit të mëparshëm, në të cilin akteri kryesor ishte Arnold Schwarzenegger, në publik ka dal edhe një tradhti tjetër bashkëshortore, dhe atë e futbollistit uellsian, Ryan Giggs, i cili në publik gëzon reputacionin e njeriut familjar.

Mediet britanike kanë njoftuar sesi futbollisti i famshëm i Man. United kishte tradhtuar gruan e tij Stacey me Imogen Thomas, ish-garuesen e Big Brother britanik dhe ish-misin e Uellsit.
Ryan (37) është i martuar që nga viti 2007 me Stacey Cooke dhe kanë dy fëmijë.

SHPËRNDAJE