Ardian Bujupi tashmë dihet se është një këngëtar me origjinë nga Kosova që jeton dhe vepron në Gjermani.

Ai së fundmi u ndalua në rrugë nga një tiktok-ere, ku ia parashtroi disa pyetje.

Pyetjet ishin rreth jetës së tij, gjersa ai zbuloi se është këngëtar dhe se vjen nga Gjermani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

 

Kjo përgjigje e artistit shqiptar duket se irritoi fansat e tij, të cilët i reaguan ashpër në komente.

Kujtojme se “gafa” te tilla ne karrieren e tije, Bujupi ka bere disa here. Ai mosmirenjohes ishte treguar edhe ne nje rast ndaj rep artistit Capital T i cili e kishte ndihmuar ne karriere me nje super hit, e qe me vone, Bujupi kishte deklaruar se nuk e ndien veten se Capital T i ka ndihmuar.

Sidoqofte, kjo eshte edhe nje deshmi e rradhes se bota nganjehere na duket shume e madhe, por ne fakt eshte shume e vogel dhe mosmirenjohja dhe mohimi i atyre qe te japin nje krah ne karriere e jete, e ka nje kosto.

 

SHPËRNDAJE