Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me burgim të përjetshëm Aldo Baren, në përputhje edhe me kërkesën e Prokurorisë.

Ish kreu i bandës së Lushnjes u shpall fajtor për 5 vrasje. Ndër të tjera ai akuzohet edhe për krijim të bandës së armatosur, pengmarrje dhe dhunim kufome.

SHPËRNDAJE