Jordana femra e ëndrrave nuk numër sutjeni qëmban gjidhnjtë e saj…

 

26 vjeçarja jeton në Kaliforni, është nga Gjermania mirëpo me prejardhje italiane.

Ajo është ëndrra e çdo mashkulli. Bukuroshja Jordan Carver ka realizuar një editorial të ri shumë seksi. Bikinit e hollë nuk i kanë mundësuar ti mbaj gjinjtë brenda dhe kështu ka përfunduar nudo.

 

Bukuroshja Jordan Carver ka realizuar një editorial të ri shumë seksi. Modelja tërheqëse Jordan Carver duket se e ka një problem me gjoksin e saj që ka arritur një madhësi të cilën e ka vështirë ta kontrollojë.

 

Bikinit e hollë nuk i kanë mundësuar ti mbaj gjinjtë brenda dhe kështu ka përfunduar nudo. Aq më keq kur preferon të veshë fustane ekstravagante që pothuajse nuk arrijnë dot në mbajnë gjoksin brenda. Një neglizhencë kjo apo ndoshta një veshje e qëllimshme për të nxjerrë në pah këtë pjesë të trupit.

SHPËRNDAJE