Shkon një biondinë në shkollë që të mësojë.

Një ditë, mësuesi i jep asaj një detyrë shtëpie. Të nesërmen mësuesi e pyet: A i kë bërë detyrat e shtëpisë?.

Jo, përgjigjet ajo. Mësuesi: Pse?. Sepse unë jetoj në banesë, përgjigjet ajo.

 

 

 

Bjondina, ne hall kërkon punë, bën copy p….dhe disa CW për sy e faqe… +18 vj.

vazhdon, por me LIKE [wp-like-locker]

 

Por, ajo para se të kërkoj punë i duhet te bëjë ca kopje Corriculum Vitae (CV) për tja shpernda firmave, se ndryshe nuk i shkon….

Dua të blej Ferrari

Njëri donte të blinte një Ferrari, i cili kushtonte 100 mijë euro.

Ky kishte vetëm 99.999 euro dhe shkon te gruaja i thotë: Grua më jep 1 euro se dua të blejë një Ferrari. Gruaja: Ja merri 2 dhe më blej edhe mua një.

 

 

Plani

Thaçi dhe Pacolli qëndrojnë në një kafene duke biseduar. Afrohet një njeri dhe pyet:
– Çfarë po bisedoni?
– Planifikojmë si t’i mashtrojmë dy milionë shqiptarë dhe një bionde.
– E pse bionden? – pyet ai.
Thaçi kthehet kah Pacolli dhe i thotë:
– A të kam thënë se askush nuk shqetësohet për shqiptarët…

 

 

Motoçiklisti

Si quhet motoçiklisti pa helmetë mbrojtëse?
Dhurues organesh!

 

 

Ah sikur te kishe hapur frigoriferin!!

 

Dy burra ne parajse flasin midis tyre:
Njeri:- une kam vdekur i ngrire!Po ti me thaj pak si ke vdekur?
Tjetri:-une kam vdekur nga nje infrakt ne zemer nga gezimi….
Njeri:-po si keshtu?
Tjetri:-po me thane qe gruaja po me tradhetonte me nje tjeter dhe une me vrap duke ngjitur shkallet me shume ankth,hap deren dhe shoh gruan qe po fshinte me fshesen me korent!Aty u gezova aq shume sa vdiqa nga gezimi!
Njeri:-idiot!! perse nuk e hape frigoriferin keshtu shpetonim te dy???

 

 

 

Polici dhe gruaja

– Një polic ndali veturën që po e ngiste një grua, pasi ecte me shpejtësi.– Polici: Zonjë, më vjen keq, pse je grua po të jap 25 euro!– Gruaja: Normalisht e bëj me 50 euro, por hajt se për ty po bëj ulje.

 

 

Dy shoke dhe grate

Dy shoke po bisedonin per grate e tyre:
“Pa me thuaj” thote njeri “gruaja jote eshte e mire ne krevat?”
“Cfar te them” thote tjetri “disa me thone po disa jo…”[/wp-like-locker]

SHPËRNDAJE