Kane dal pamjet e pare te bicikletes te se ardhmes Gi Flybike.

Gu Flybike eshte nje biciklete elektrike qe mund te paloset vetem per 1 sekond.

Bicikleta ka 3 shpejtesi me asistence elektrike, ka GPS , bllokohet nqs largohesh 15metra larg saje, goma qe nuk shpohen dhe shum cka tjeter te cilat mund ti shihni ne video.

 

SHPËRNDAJE