Befason Zidane, ja çka thotë pas eliminimit nga Kupa Zinedine Zidane ka thënë se taktikisht kanë luajtur një ndeshje të madhe

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pas eliminimit nga Copa del Rey, tha se tashmë ata duhet të pushojnë dhe të luftojnë në dy garat ku kanë mbetur.

Ai po ashtu tha se taktikisht kanë luajtur një ndeshje perfektë, por në disa momente u mungoi fati.

“Më dhemb se luajtëm një ndeshje të mirë dhe u eliminuam. Takitikisht kishim një ndeshje të madh, por na mungoi fati”, tha Zidane pas eliminimit nga Celta Vigo në Kupë.

SHPËRNDAJE