Mund të jetë vetëm tre muajshe, por vajza e David dhe Victoria Beckham, Harper, është e destinuar që të udhëtojë shumë që në këtë moshë.

http://www.botasot.info/img/DBeckhamHarper.jpgPër këtë arsye, çifti u paraqit mëngjesin e së shtunës në zyrat Policisë Federale në Los Anxhelos, për të nxjerrë pasaportën për të bijën.

Fotografët pritën me interes shfaqjen e familjes Beckham pranë godinave, edhe sepse të premten ishte lajmëruar se David kishte bërë një tatuazh të ri në kokë.

Megjithatë, asgjë nuk ishte e dukshme për Beckahm në këtë pjesë të trupit, ndërsa gjatë të gjithë kohës mbajti një kapuç në kokë. Në bazë të ligjit amerikan, që një minoren të pajisjet me pasaportë, të dy prindërit duhet të jenë prezentë dhe të firmosin dokumentat.

SHPËRNDAJE