arrestime-p-euml-r-prostitucion-dhe-ngacmime-t-euml-femrave-hd_1468749430-9538611Në Mitrovicë dje janë arrestuar dy serbë, të cilët në gjendje të dehur janë rrahur mes vete.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Serb pasi që të njëjtit në gjendje të dehur janë rrahur mes veti”, thuhet në raportin policor, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit, sipas raportit policor, të dyshuarit janë mbajtur në stacion policor derisa të këndellën dhe pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt.

SHPËRNDAJE