Presidenti i Federatës së Futbollit te Kosoves, z. Agim Ademi me bashkepuntore nga FFK, sonte kane darkuar se bashku me kreret e Federates Qipriote te Futbollit, ndaj te cileve neser prej ores 18:00, dardanet do te zhvillojne ndeshje te rendesishme, ku presim fitore.

Per Giorgos Koumas, z. Ademi ka thene se e ka mik edhe personal dhe se kane rrespekt te madhe te ndersjelle.

SHPËRNDAJE