Deeee…Atifete, he hanme..qy, qy, qyyyy me tetën Hillary krah për krahi…Si sot vallahi më kujtohet kur të zgjodhën për presidente e do far navalaqë citshin flak prej goje..thojshin për ty..joo….kuku për neve ka emna  marr n’qafë..ajo sbon për presidente, ska haber, për ta eshte otllogija, ajo eshte femër, eshte grue…Aj na burrat sun po bojne punë e leje ma ajo grue…Bile thojshin, grate flokt e gata e ment e shkurta ..Ama ty oj Aifete, mos ta nijnë, se ti ik flokt e shkurta. Po pse vlla ty nuk t kishin zgedh ty ma herët për presidente…ku ku nana jemeee e kemi vuj keshtu ?! Po, ku je kan oj atifete pash pash at lumin Zot ?! Pha bi, bi..po qysh ket tu naj marr n qaf more kta mashkllat tane… Po mire tybe, ja bane qe i deshe ato teshat e mavita..edhe tash po i ban qasi ngjyre si milic .. ama pa ylla ne shpatulla..Edhe ashtu edhe keshtu po t kan hije..po shkrep si ylli. Ti ai nse je presidente..je kapak edhe milice..kshyre qat milt se vallahi po aliten kapak e me dofare diploma nuk i keni pun tmire ai i kane ble a ju ka dhan dikush hua hic se di vec dicka po zihet..Hajde ma hypi maqines e hajde se pot pret kosova, vec milicja po tuten me u kthye ha, ha, ha…vaj halli për ta..Si t mirjsh n aerport nisja me i furkue duart…

Bonem oak hajgare zonja presidnet epër dipsonim tash fundit i vitit e ri, bajarmai shkoj, tash po vijn e krishtilindjet..kerkojm hallalak për naj fjale qe ju kemi ronue..vec desha me ju thane Bravo, bravo s evalahi naj zabardhe fytyrën…ka pohec po  eshkel, po qet ujë…vec qat emen me pas pas dyqush si teute a fare Skenderbege..vla po ku ta gjeten at emen ea kush ta noj a ..nesje nafaka e emnint..u kanq ai me ty…Bfravos edhe njehere Atifetja e ka ba Amerik ën sikur me shkue n’tpan në Pejë e n Preshevë

Pirolla t’koftë…jav mshele gojën armiqve te Kosovës dhe t’shiptarëve..

SHPËRNDAJE