Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka ftuar sot mediat për një Konferencë në ora 11:00.

Sipas njoftimit të PDK-së, kreu i opozitëa do të mbajë Konferencën në selinë qendrore të PDK-së.

Theksohet se në këtë Konferencë me gazetarë, kreu i opozitës do të paraqesë qëndrimet e PDK-së për 1 vit qeverisje nga kryeministri Albin Kurti dhe Vetëvendosje.

SHPËRNDAJE