Milot Rashica vazhdon të impresionoje me paraqitjet e tij të mira në Holandë

 

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica po vazhdon me paraqitje të mira për skuadrën e tij, Vitesse në Holandë.

 

Ai sot gjatë ditës ka dhënë një intervistë për Foxsportsnl, ku nuk ka harruar të bëjë edhe shqiponjën dykrenore.

 

“Intervista ime për Sport Fox në ora 19:30 dhe në Fox Sport 1 në ora 23:00”, ka shkruar Rashica në Facebook.

SHPËRNDAJE