Shefja e kabinetit të kryeministrit të vendit Isa Mustafa, Vlora Dumoshi ka drejtuar akuza të rënda ndaj Baton Haxhiut.

Dumoshi, në një postim në Facebook, ka thënë se I vjen keq që sonte Haxhiun e zhgënjeu Serbia, përcjell Bota sot.

Postimi i plotë i Dumoshit:

I nderuar Baton,

“Më vjen keq” që sot nuk të erdhi në shprehje teksti që siç shihet e kishe përgatitur më herët kundër kryeministrit. Serbia të zhgënjeu sonte…. Ne vazhdojmë me maturi dhe vendosmëri. Përshëndetje/BS

SHPËRNDAJE