Rihanna ia arrin të jetë përherë e kudondodhur. Dhe, jo vetëm nëpër tabloide, revista dhe në website thashethemesh në të gjithë botën. Rihanna paraqitet ne “Times Square” nudo, duke treguar trupin e saj të bukur, madje edhe…. VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]këmbët, gjkosin e vithet e saj…

Pop stari tani qëndron edhe në sheshin më të famshëm të botës, ‘Times Square’, në New York, në një karton gjigand ku i bën reklamë një parfumi.

Një pamje shumë e madhe e saj në të cilën këngëtarja bukuroshe duket plotësisht nudo, në një pozicion që arrin t’i mbulojë pjesët intime.

Rihanna ka lançuar së fundi parfumin e saj të ri “Rebelle”, dhe kjo është arsyeja e shfaqjes së 24-vjeçares nga ishujt Barbados në reklamën gjigante, ku duket si gjithmonë, shumë sensuale dhe provokuese.
12 qershor 2012

 

[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE