Në Ohër të Maqedonisë së Veriut dje dhe sot janë mbajtur takime në kuadër të “Open Balkan”.

Në këto takime ka munguar vetëm Kosova dhe kryeministri Albin Kurti, megjithatë kjo s’ka qenë arsye që Edi Rama të mos e shijojë ngjarjen me përfaqësuesit tjerë shqiptarë, pjesë e kësaj nisme, Dritan Abazoviqin e Ali Ahmetin,

Rama ka publikuar një fotografi bashkë me këta dy të fundit, duke shkruar “Open Brothers”./Express/

SHPËRNDAJE