doccPresheve, 27 koriik  -Kengetari i njohur dhe i mpreferuar i shiptarebve ne ballkan Arianit Agushi eshte n’xor prej Alma Lames dhe Serbise.  Keshtu Gold Ag mbrëmë është gjobitur nga Policia e Kosovës, njfton agjenvcia e lajemeve “Presheva Jone”

Reperi i njohur përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se policët ishin serbë duke publikuar edhe fletën egjobës.

“Se maj men kur m’kan denu policia jonë se mundona mu kon i rregullt ne komunikacion, po prom m’denun dy shkije edhe serbisht e paskan shkru ah skom faj un qe ju “livdoj” nkangt e mia”, ka shkruar reperi.

Ai ishte gjobitur për mos vendosje të rripit të sigurit!golddd

SHPËRNDAJE