Me rastin e 12 vjetorit të rënies heroike të Dëshmorit Florim  Rushiti   – Kingji dhe Hashim Hajdinit mbahet Akademi pëkujtimore në Teatrin   Kombëtar në Prishtinë me datë:28.05.2011. (e shtune) me fillim prej ores 11.

 

 Pjesëmarrja e juaj nderon gjakun e Dëshmorëve të Kombit, njofton këshilli organizativ i OVL-së së UCPMB-së

 

 


SHPËRNDAJE