Vidane Zeneli ka thyer të gjitha tabutë, teksa është shfaqur komplet nudo. Ajo ka pozuar nudo për fotografin Raphael Mazzucco për librin e tij fotografik “CULO”, nën moton “Bota nuk është më e rrafshët”. Modelet apo këngëtaret shqiptare janë shfaqur me bikini deri më tani, por kurrë nuk kanë pozuar nudo Vzahdon….për më shumë bëni LIKE…për shkaqe sigurie të videos dhe fotove nga fëmijët..

Jufalemnderit për mirëkuptim…[wp-like-locker]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/wp-like-locker]

 

 

 

 

 

 

SHPËRNDAJE