KUSH ËSHTË AI TRIM,  AI BIR NANE QË MUNDET ME JA PREKUR APO „CENUAR INTEGRITETIN TERRITORIAL„ KËSAJ FISNIKE ?

 

Këngëtarja bitanike e zhanrit R&B, siq kemi njoftuar , Adele  fitoi çmimin Grammy në Los Anxhelos në të gjashtë kategoritë që ishte emëruar.   Albumi i saj “21” fitoi si albumi i vitit dhe albumi më i mirë pop. Kënga e saj Rolling in the Deep si incizimi i vitit, kënga e vitit dhe videoja e shkurtër muzikore më e mirë.  Adele fitoi gjithashtu si këngëtarja më mirë solo me këngën Someone Like You. Këngëtarja Xhenifër Hadson këngoi hitin I Will Always Love You për të nderuar kujtimin e Hjustonit.

Në ketë mbrëmje mori pjesë edhe kengtarja Sasha Gradiva dhe pse ji aq e njohur nga kjo mbrmje kur ko defiloi ne tepine e kuqe me « Super Kalshnikov » ne krah duket e bërë emër e cila u ra në sy ty opinonit pos armatimit nga vithet deri te koka edhe poër dy sende , fustani i saj dhe dy « bombat » e saja me dy fitila në xhoks.. Edhe pse askush nuk e dinte atë shumë, këngëtarja elektro,  Sasha Gradiva impresionuar njerëzit me një fustan të dasmës dhe e armatosur…

Por mos u shqetësoni: larg asaj nga shpallja e luftës nga kjo bukrushe e  re (24 vjecare) ajo është është vetëm një ithtare e fortë i kauzës anti-armë! Dhe askush nuk e di, nëse  veshja e saj në “Terminator” duhej të kishte ndihmuar atë të bëjë disa promo. Apo jo.

JA EDHE ZËRI I KËSAJ ME KALLASHNIKOV N’KRAH SHKONI TE FAQJA KYRESORE…POSHTE  TE “TV PRESHEVA JONE” KENI NJË VUDEO TË SAJ

———————————————–

 

 • Valon Osmonaj, Kaltrina Tinghe, Redon Mahmutaj et 109 autres personnes aiment ça.
 • 3 partages3 partages
  • Arben LeziVeq rezoluta 1244 me fusnot (ahahahahah)

   Il y a 23 minutes
  • Deni Vlme fal nuk e bej me….

   Il y a 23 minutes
  • Taulant Makicahalil budakova :A

   Il y a 22 minutes
  • Trim Besnik ktu jam 😀

   Il y a 22 minutes
  • Fiori Veli ahhahahahaa lek plepi :p

   Il y a 22 minutes
  • Pullumb Abdullaipishtol i majr

   Il y a 21 minutes
  • Sylejman Maliqiti kishem pas do ma shum e me shkue ne mitrovicee me ja ftof Hashimit edhe stefanoviqit.

   Il y a 21 minutes
  • Big Brother Albania (Funny)like plz

   Il y a 21 minutes
  • Caarlos Alabanos text i forte palidhje dhe profesional që kurre ne jet nuk kam lexu.

   Il y a 19 minutes · 1
  • Hysni Avdullahuo syl u kan trimria per arm ,po ku je kan ti se

   Il y a 18 minutes
  • Niku FromozyKjo paska dal ncet me shoket parixan tlumshin shalet oj goc

   Il y a 16 minutes
  • Fabjol Llaho kqo paska qen per gjueti

   Il y a 8 minutes
  • Tom Sokoliune ja kisha prek por vetem me marrevesheje dhe ne menyr paqesore ……………

   Il y a 6 minutes
  • Mark Ndoci un jam

   Il y a 4 minutes
  • Mirjan Meajeeeeee shote galice amerikane

   il y a environ une minute

 

SHPËRNDAJE