Këngëtarja bitanike e zhanrit R&B, siq kemi njoftuar , Adele  fitoi çmimin Grammy në Los Anxhelos në të gjashtë kategoritë që ishte emëruar.  Albumi i saj “21” fitoi si albumi i vitit dhe albumi më i mirë pop. Kënga e saj Rolling in the Deep si incizimi i vitit, kënga e vitit dhe videoja e shkurtër muzikore më e mirë.  Adele fitoi gjithashtu si këngëtarja më mirë solo me këngën Someone Like You. Këngëtarja Xhenifër Hadson këngoi hitin I Will Always Love You për të nderuar kujtimin e Hjustonit.

Në ketë mbrëmje mori pjesë edhe kengtarja Sasha Gradiva dhe pse ji aq e njohur nga kjo mbrmje kur ko defiloi ne tepine e kuqe me « Super Kalshnikov » ne krah duket e bërë emër e cila u ra në sy ty opinonit pos armatimit nga vithet deri te koka edhe poër dy sende , fustani i saj dhe dy « bombat » e saja me dy fitila në xhoks.. Edhe pse askush nuk e dinte atë shumë, këngëtarja elektro,  Sasha Gradiva impresionuar njerëzit me një fustan të dasmës dhe e armatosur…

Por mos u shqetësoni: larg asaj nga shpallja e luftës nga kjo bukrushe e  re (24 vjecare) ajo është është vetëm një ithtare e fortë i kauzës anti-armë! Dhe askush nuk e di, nëse  veshja e saj në “Terminator” duhej të kishte ndihmuar atë të bëjë disa promo. Apo jo.

Dmth Sasha, siq po e vërnei  është aramtusor deri ne dhëmbë dhe në gjendje gatishmëri ne shërbim të atdheut, Dhe pa dyshim tash shtroeht pyetje kush se kush është  ai bir nane që mundet me ja lyp kësaj…apo me ja prekur apo cenuar «integritetin “ dhe « terrirorin »  e  kësaj fmerre  fisnike femre ? Vullnetarët mund të parqiten për “front”..JA EDHE ZËRI I KËSAJ ME KALLASHNIKOV N’KRAH SHKONI TE FAQJA KYRESORE…POSHTE  TE “TV PRESHEVA JONE” KENI NJË VUDEO TË SAJ

———————————————-

 • Valon Osmonaj, Kaltrina Tinghe, Redon Mahmutaj et 109 autres personnes aiment ça.
 • 3 partages3 partages
  • Arben LeziVeq rezoluta 1244 me fusnot (ahahahahah)

   Il y a 23 minutes
  • Deni Vlme fal nuk e bej me….

   Il y a 23 minutes
  • Taulant Makicahalil budakova :A

   Il y a 22 minutes
  • Trim Besnik ktu jam 😀

   Il y a 22 minutes
  • Fiori Veli ahhahahahaa lek plepi :p

   Il y a 22 minutes
  • Pullumb Abdullaipishtol i majr

   Il y a 21 minutes
  • Sylejman Maliqiti kishem pas do ma shum e me shkue ne mitrovicee me ja ftof Hashimit edhe stefanoviqit.

   Il y a 21 minutes
  • Big Brother Albania (Funny)like plz

   Il y a 21 minutes
  • Caarlos Alabanos text i forte palidhje dhe profesional që kurre ne jet nuk kam lexu.

   Il y a 19 minutes · 1
  • Hysni Avdullahuo syl u kan trimria per arm ,po ku je kan ti se

   Il y a 18 minutes
  • Niku FromozyKjo paska dal ncet me shoket parixan tlumshin shalet oj goc

   Il y a 16 minutes
  • Fabjol Llaho kqo paska qen per gjueti

   Il y a 8 minutes
  • Tom Sokoliune ja kisha prek por vetem me marrevesheje dhe ne menyr paqesore ……………

   Il y a 6 minutes
  • Mark Ndoci un jam

   Il y a 4 minutes
  • Mirjan Meajeeeeee shote galice amerikane

   il y a environ une minute
SHPËRNDAJE