Vera tashme ka ardhur, temperaturat e ngrohta që dukej se sdo vinin kurrë, më në fund kanë arritur, cfarë ka mbetur tjetër për të shijuar pushimet më të bukura pas një viti të lodhshëm e plot stres?

Sigurisht, gjetja e vendit më të bukur, më të këndshëm e më të rehatshëm për pushimet tuaja, apo jo?

Agjencia e Lajmeve “Presheva Jonë”, ju sjellë ekskluzivisht Hotel Leon, absolutisht vendin më të bukur të bregdetit Adriatik në plazhin e Shëngjinit, me godinën e sajë të sapo ndërtuar, ofron kushte dhe cmime për të gjitha kategoritë dhe shtresat, me mundësi me të vërtetë fantastike.

I pozicionuar përballë plazhit, ku ofron hapsirën e posatshme në plazhë për pushesit e sajë, me restaurantin dhe barin absolutisht fantastic, ku mengjeset dhe mbremjet do të jenë thjeshtë për t’i shijuar.

Cka të themi për dhomat, apo hapsirat tjera të përbashkëta dhe private për pushesit të cilat i ofron Hotel Leon.

Hoteli ofron absolutisht përjetim të veqantë gjatë qëndrimit tuaj, duke garantuar pastërti dhe mirëmbajtje të vazhdueshme, pamje përrallore nga ballkonet si dhe rehati të plotë në cdo drejtim.

Hotel Leon garanton siguri edhe për makinën tuaj gjatë qëndrimit, pasi që pushuesit e kanë edhe parkingun privat, ku nuk duhet të shqetësohen për asnjë gjë.

Me një kuzhinë profesionale dhe plotë shije, Hotel Leon pushesve të sajë i ofron një menu të pasur e të llojllojshme, në mengjes, por edhe vaktet e tjera në restaurantin ekskluziv po në plazhë.

Është e pamundur që me fjalë të përshkruhet gjithcka për Hotel Leon, për këtë arsye, ne ju paraqesim disa fotografi si dhe mundësinë e kontaktit, në mënyrë që të merrni ofertën tuaj më të mirë, e pse jo, të krijoni kujtimet tuaja në hotelin më të mirë në plazhin e Shëngjinit, jemi të bindur se nuk do ta tradhëtoni më kurrë, sepse mikpritja dhe shërbimi janë absolutisht fantastike.

Na kontaktoni:

 +355 68 607 9700 viber dhe whatsapp

 

 

SHPËRNDAJE