Moderatorja Einxhel Shkira është komentuar gjithnjë rreth pamjes së saj dhe gjithashtu rreth thashethemeve për një lidhje me futbollistin e Kombëtares Bekim Bala.

 

E intervistuar në “Thumb” ajo është shprehur se këto kanë qenë vetëm thashetheme. Gjithashtu ajo është shprehur se është zhgënjyer disi nga meshkujt dhe nëse do të lidhej me vajza, Dafina Zeqiri do të ishte një zgjedhje për të.

 

SHPËRNDAJE