Victoria Silvtedt është e njohur për performancat e saja të shpeshta në bikini dhe format trupore ideale. Modelja suedeze është rikthyer sërish ndërsa është fotografuar mbi një jaht në Monako duke kërcyer me pasion. 37 vjeçarja e veshur në bikini ishte nën shoqërinë e vëllait të saj Daniel dhe të disa miqve të përbashkët.

 

Nga ketu  shikoni fotot tjera    [wp-like-locker][/wp-like-locker]


Victoria shkundet mbi jaht


[wp-like-locker][/wp-like-locker]

 

 

SHPËRNDAJE