Një nga lajmet më të bujshme që ka kapur vëmendjen e fansave dhe mediave rozë është martesa e këngëtares së dashur shqiptare, Dafina Zeqiri.

Ylli i muzikës ka ndarë me ndjekësit e saj një ngjarje shumë speciale, propozimin për martesë nga partneri i saj Kreshnik Gjergji, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Dafina ka zgjedhur të ndajë këtë moment intime me publikun duke postuar disa imazhe nga skena romantike e propozimit.

SHPËRNDAJE