Spanjollët janë kampionë botërorë të futbollit, por edhe në shfaqje televizive, madje edhe ne emisione direkte, ne st[wp-like-locker][/wp-like-locker]udio, nuk aktrojn nodhë përenjëmend.  Pra,  gjithcka ngjet spontanisht sikur me rastin e aktores së njohur  Maria Lapiedra e cila është ju është tërhequr fustani i saj…VAZHDON përmes LIKE...[wp-like-locker]nga person tjetër i ftuar po ashtu ne emision  dhe ajo qëndron e shtetit lakuriq ne studio që duket sikur ne film.

 

Por s’eshte film, sepse nuk zgjat me shume 2 minuta..Ju sygjerojmë te shikon vetem tri herë, dmth ta ktheni ket video mbrapa, per t mso i qitur vetit telashte ne keto ore te natës..kujdes..:-)))) [/wp-like-locker]

 

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen fotot nga  fëmijët  për t ‘mos i shikuar ato, që nuk i takojnë  (-18+) moshës së tyre. Falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 

SHPËRNDAJE