Gjate dites se sotme, presidenti i FFK-se, z. Agim Ademi ka vizituar stadiumin e qytetit ku pritet te zhvillohet ndeshja mes Kosoves dhe Greqise.

Postimi i z. Ademi:

Sot gjatë tërë ditës qëndrova në stadiumin “Fadil Vokrri”, afër stafit organizativ dhe tifozëve “Dardanët” para ndeshjes Kosovë vs Greqi.

Bashkë me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Përparim Rama e inspektuam stadiumin disa orë para ndeshjes dhe gjithçka po shkon si duhet.

Dardanët gati për spektakël!

FORCA KOSOVË!
Përpara Dardanë! ⚽️🇽🇰

SHPËRNDAJE