Ajo është e famshme për format e trupit të saj dhe duket se Kim Kardashian ka dashur të tregojë gjithçka nga asetet e saj të lindura mbrëmjen e shkuar…31-vjeçarja kishte veshur një fustan të zi shumë të hapur, me disa rripa në pjesën e gjoksit që ekspozonin shumëçka nga busti i saj famshëm…vazhdon me LIKE..[wp-like-locker]

 

Ylli i reality show ka tërhequr vëmendjen e shumë të pranishmëve gjatë një evenimenti në Nju Jork, teksa është shfaqur me një fustan shumë provokues. 31-vjeçarja kishte veshur një fustan të zi shumë të hapur, me disa rripa në pjesën e gjoksit që ekspozonin shumëçka nga busti i saj famshëm.


Ajo ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj i famshëm, Kanye West, por si gjithmonë protagonistja e mbrëmjes ishte ajo. (Shqip)

[/wp-like-locker]

SHPËRNDAJE