Këngëtarja Kesha ka anuluar datat e koncerteve të caktuara të mbaheshin në Japoni këtë muaj, si pasojë e tërmetit dhe cunamit shkatërrues që goditën këtë vend.

“Zemra ime tashmë është me Japoninë… Nuk mendoj se në këtë moment do të ishte e përshtatshme që të performoja në Japoni…”, thuhet mes tjerash në një deklaratë të lëshuar nga këngëtarja.

SHPËRNDAJE