Katy Perry zbulon se preferon të kalojë pak kohë intimiteti me mikeshën e saj Rihana por nuk do të realizojë asnjë këngë me të. 28 vjeçarja ishte në një intervistë televizive në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka bërë edhe shaka me drejtimin e emisionit. Në kohën kur u pyet nëse do të regjistronin sëbashku një këngë ajo tha se mund të bënin lloje të ndryshme muzike më të. “Jo, por do të bëjmë seks”, tha ajo. Perry gjithashtu foli edhe për dokumentarin e ardhshëm në 3D, “Part of Me”.

SHPËRNDAJE