auto_15053337_199396880515397_194119068_o1479226677Sot delegacioni i partisë së BKD-së, në krye me kryetarin e Ballit Kombëtar Demokrat Gazmend Islami,u pritë në selinë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, nga Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Bisedat ishin të frytshme dhe shumë pozitive, me synim të bashkëpunimit të veçant me subjektin e partisë së BKD-së.

U dakorduam që bashkëpunimi mes dy subjekteve politike të vazhdoj në të ardhmen, me synimin për një blok opozitar, thuhet në komunikatën e Ballit Kombëtar Demokrat.

SHPËRNDAJE