Bleona Qerreti ka dalë me të brendshme në rrugë duke lënë të habitur gjithë ndjekësit e saj, pasi videon ajo e ka postuar në rrjetin social Instagram në opsionin InstaStory.

Këngëtarja shqiptare ka qenë duke bërë një set fotografik dhe ka shkuar të marrë një petull e veshur me një peliçe që tregonte më shumë se sa duhet.

Bleona duket mjaft seksi në këtë dalje duke shokuar kalimtarët, për më tepër shikoni fotogalerinë.

SHPËRNDAJE