Bleona Qereti “qeras” beqarët me foto nudo (+18)Në ditën e të dashurave, këngëtarja Bleona Qereti, ka “qerasur” me një foto nudo, të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social, Instagram.

Qereti sic di gjithmonë edhe këtë herë, ka ndezur fansat me rastin e festës së Shën Valentinit.

Ajo shfaqet totalisht nudo dhe e shtrirë në ujë. Këngëtarja prej vitesh ka treguar se nuk ka komplekse për të treguar hiret e saj

 

SHPËRNDAJE