“O Zot sa jam kënaqur duke lexuar mesazhet tuaja. Zemrat e mia, keto kohe e kam pasur te pamundur te ulem per t’ju kthyer pergjigje mesazheve tuaja, por neser ju premtoj qe do t’ju shkruaj.
Ju dua shume te gjitheve!”,ka shkruar Bleona, raporton NoA…Bleona Qereti komenton  dhe reagimet e fansave..Ajo fotot e saj…nudo..VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]
Fotot nudo që nxori në faqen e saj të Facebook-ut, mesa duket ishin një test i mirëfilltë për shqiptarët për të parë reagimet e tyre. Këtë Bleona Qereti e vërteton vetë përderisa shkruan se ka lexuar komentet dhe është e lumtur për to:Kurse duke theksuar edhe një herë: “Ju dua pafund zemrat e mia”, Bleona tregon diçka tjetër:“Ju jeni arsyeja pse unë po luftoj çdo dite për te sjellë diçka të madhe. Ju përqafoj fort! Love Bleona”, – thotë Bleona ndërsa gjendet në një ndër zonat më luksoze të Shteteve të Bashkuara.

Tani mbetet të presim këtë diçka të madhe dhe nga cila fushë do të jetë?![/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE