Besart Berisha nuk ka dashur të diskutojë për lojtarët të cilët nuk i janë bashkuar Kosovës

 

Pas arritjes në Kosovë, sulmuesi shqiptar Besart Berisha, mbajti një konferencë për media, ku u pyet për shumë gjëra para ndeshjes me Islandën, shkruan Gazeta Express.

 

Mes tjerash, Berisha u pyet edhe për lojtarët shqiptarë që kanë refuzuar të luajnë për Kosovën. Përgjigjja e 31 vjeçarit ishte e shkurtër.

Çfarë iu thua lojtarëve që refuzuan Kosovën? Asgjë. Ata i kanë mendimet e veta”, u përgjigj Berisha, i cili premtoi gola dhe shpreson që Kosova do të nxjerrë rezultat pozitiv ndaj Islandës.

SHPËRNDAJE