ENDRITI, NA MUNGON TË GJITHËVE…

…ZOTI  E SHPËRBLEFT ME XHEHNET E FAMILJES JA DHASHT DURIMIN…

 

Varroset Endriti i vogël nga Lluçani

Bujanoc, 24 shtator

Siq kishte raportuar agencia jonë para një jave (18 shtator) në fshatin Lluçan kishte ndodhur një aksident i rëndë ku morën lendime të rënga tre persona. Njëri nga ta ishte edhe voglushi Endrit Shahini i cili sot ka  ndërruar jetë përkundër intervenimit të mjekëve. Do theksuar se Endriti ishte binjak.

 

Sot,  në orët e pasditës me kohën e namazit të  jacisë Endriti është varrosur në fshitine  tij në Lluçan  me nderime nga familjarët, bashkëfshatarët dhe qyetarë të shumtë nga Bujanoca e Lugina.


4 Komente

 1. Preshevari, September 25, 2012:

  Ngushllime ishalla Zoti me Xhenet e shperbleft

 2. pimi, September 26, 2012:

  ngushllime familjesm, Endritit i qoft dheu i leht

 3. beni, September 26, 2012:

  Ngushllime prinderve, zoti e shperblefte me xhent Endritin

 4. beki, September 27, 2012:

  beka- Ngushllime familjes shahini

Komentoni