USHTAR I CILËS OFICERE KISHIT PASUR DËSHIRË TË JENI ?

Këtu lart, sic po i shfini  ju kemi prezentuar tri oficere të graduara me uniformë «transparente» saqë as syri s mund ta diktoj…Ne, nuk po ndalim sot tek uniformat e saj..por tek kjo sexi-akademi ushtarke dhe kishim pasur dëshirë të dimë mendimin e juaj (dmth ata mbi 18 vjec, kur edhe fillon ubligimi në armatë) se ju psh. sikur të ishit ushtarë, cilën nga keto oficere kishin pasur dëshirë t ju printe në « frontë », manovra duke shkuar zhagza, në shpinde, nëpër dushk…në shërbim të atdheut, mbrojtes së kufijve të gadushullit ilirik…Ama kujdes, vetëm ushtar a ? jo ma shumë, ndryshe komanda do tju dënonte me nga tri ditë e tri netë juve edhe oficeren për thyrrje rregullash…Presim përgjigje..përgjigjia më mirë do të shpërblehet nga ne me « dënim » jo vetëm tri dite, por me 30 netë..me keqardhje, duhet vuajtur, denimi, denim…


5 Komente

 1. julian, January 28, 2012:

  sigurisht ajo qe ka gradat me te larta,se ka me shume eksperience pune ne detyr………………

 2. Mentor, January 28, 2012:

  Me qito qe i ka cicat e vogla,,, arsyja eshte se po t’kisha dal me kete me cica te medha kisha ra deshmor i kombit tu ja kqyr.. nuk kisha mujt me luftu .. hahaha

 3. Sweet Booy, January 28, 2012:

  Po sigurisht se Kisha me qen ushtari i keshaj te pares sepse siq po shifet kjo qenka perfekte S.M.TH qenka stratege lufet e edhe une sigurisht qe kisha mbijetu en luften me Te…. hahahaha

 4. lorentyyyy, January 29, 2012:

  Une e kisha marr qeta pa cica se kto dya kan luftu qaq shum sas sja le sen ma a kja bertet sa te munet edhe tuten armiqt menojn qe jom i ligg!!!!!!!!

 5. niko, January 29, 2012:

  mesi can anet

Komentoni