Studentët në Tiranë protestojnë të martën, ora 12:00

Keshilli Studentor i Universitetit te Tiranes i fton te gjithe studentet por edhe qytetaret e thjeshte qe te marrin pjese ne protesten e organizuar ne mbeshtetje te Lugines se Presheves…. Protesta do te mbahet te marten prej ores 12:00.

Marshimi fillon nga Piramida deri tek Universiteti Politeknik.


5 Komente

 1. Cicero, January 21, 2013:

  Salji UDB Berishoviqi….dhe grauaja e tij serbe nga mali i zi Liri Berisha qe ne te verte eshte Slobodanka Bullatoviq ..emrin e ka ndrru ne ofiqarin e Shkodres..Spiune qetnike e kamufluar ne shqiptare …ja wikiedia biografija e Salji UDB Berishes …Personal life

  Sali Berisha is married to Liri Berisha (née Slobodanka Ramaj, daughter of Rexhep Ramaj and Milica Bulatović), a pediatrician. The couple has two children, a daughter, Argita Malltezi (née Berisha), and a son, Shkëlzen Berisha.[14]..perkthimi…Salji Berisha eshe i martuar me Liri Berisha ( emri i vajzeris Slobodanka Ramaj qika e Rexhep Ramaj dhe Milica Bullatoviq/me profesion pediatre. Qifti i ka dy femije, qiken Argita Maltezi ( mbiembi i vjazerise Berisha) dhe djalin Shkelzen Berisha http://en.wikipedia.org/wiki/Sali_Berisha ………aktiviteti qetniko UDBASH i Salji UDB Berishes po del krejt sheshit…u hoq maska shume mir e kamufluar ne kinse “Patriot” ja linku ku shihet se absadori i tij ne Beoograd Shpend Qaushi …te cilin Sali UDBa Berishoviq e ka qu ne preshev me e qetsu situaten me urdher te UDBse qetnike serbe..ky spiuni qetnik i saljes Shpend Qaushi -ambasadori i Shqiperis ne beograd dje me ishte ne vizite me popin qetnik Irinej dhe me ambasadoret e Rusis e te ambasadorit te diktatorit Sirian Bashar el Asad ne beograd tek qetniket vrasesit e shqiptarve Vllezereit KARIQ (nga Peja- nipa te qetniku Kosta Peqancit) ne villen e tyre ne Dedinje ne Beograd per feste orthodokse ne premjen e kulaqit..ja linku….Među brojnim zvanicama koje su upriličile ovaj radosni događaj za porodicu Karić bili su i ambasadori Ruske Federacije, Belorusije, Ukrajine, Indonezije, Albanije, Meksika i Sirije, saopštili su Karići….perkthimi – ne mesin e shume zyrtarve qe e nderuan kete ngjarje per familjen Kariq kan qen abasadori i Federates Ruse, Belorusis, Ukraines, Indonezis, Shqiperise, Meksikes kane lajmeruar Kariqet………. ja kush jane Sali UDB Berisha dhe ambasadori i tij ne Beograd Shpend Qaushi i cili sot vizitoj presheven..runu vllazen nga Shpend UDB Qaushi…http://www.kurir-info.rs/patrijarh-irinej-kod-karica-na-slavi-clanak-611473

 2. Bekim Ch, January 21, 2013:

  hahahag SA I SHPEJT QENKE NE SHPIFJE,por dil me emer te vertet ,pse mor vlla merreni me fjal te kota,i LUMT SALI BERISHES,se i vetmi njeri qe premtoi dhe ndihmoi vllezrit ne preshev, pse i ngon kto fjal txte serbe qe mundohen ta humbin shqiptarin e vertet eti NGROSIN LAART GREKET NE TIRAN e serbet ne kosov,po me habit fakti si e kuptuet qe filloi te perkujdeset per vllezrit menjiher filluet urrejtjen-Por kot e keni se ne nuk i ham kto fore te GREKUT SERBIT -sa ke fituar ti nga SHQIPTARI I VERTET GREK-EDI RAMA dhe HASHIM TAÇI, ste vjen turp —-RROOOFT BERISHA kush ja ka inati lete plasin kto shoket tua qe kerkojn keso lajmesh.PSE nuk sollet nji lajm deri sot per HASHIM shkjaun qe po dihet se esht i serbis apo EDI grekun qe shkoi ne Preshev premtoi mashtroi dhe i tradhtoi,por mundoni pe BERISHEN.RROFT BERISHA se deri ne VDEKJE DOTA KET CDO TREV SHQIPTARE be doren etij

 3. ahmeti, January 21, 2013:

  Sali berisha Mut i mutit Po jo vec berisha krejt elita shqiptare bre nonen e n… Se spo kom fjal jom nervoz

 4. Bekim Ch, January 21, 2013:

  hahahha jo nervoz bonu me RAGMIJEN e HASHIMIN se para brukselit su hek lapidari,po leje burr se kta UDBASH jan RAGMIJA E HASHA ,veq kush s kupton e mundohen tash me qit histori t Berishes udbash hehe Albini imalit zi SALI BERISHA i MALIT zi ,krejt mal zi ishin veq HASHIMI RAGMI MUSTAFA,Pandeli ,Rama kta shiptar na qenkan he popull he si maxhupt ishin kan bre mosme njoft as historin eas njerin e vet

 5. elsa, January 21, 2013:

  o cicero ma rrofsh bothen e mut shkavelli mus na flliq me kto shkrime .po satut lexu kush veq thash o mut i flliqur.

Komentoni