Ronaldo dhe Irina, më të dashuruar se kurrë

Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo dhe e fejuara a e tij, Irina Shayk morën pjesë si spektatorë në gjysmëfinalen e tenisit. Masters, të Madrit, midis David Ferrer dhe Roger Federer. Cilfit është kapur në disa foto nga paparacët në momente buzëqeshjesh dhe përkëdheljesh me njëri-tjetrin.
Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni