Pato më në fund me fotot e vajzës së Berlusconit

 

 

Në pritje të nisjes së Kupës së Amerikës Latine (nis më 2 korrik), Pato duket se po i shfrytëzon më së miri ditët e pushimit duke i “treguar” Barbarës vendlindjen e tij.

 

Sulmuesi brazilian dhe e dashura e tij, Barbara Berluskoni, e bija presidentit të Milanit, janë parë në rrugët dhe lagjet e Rios.

Cifti është kapur nga mediat braziliane teksa shëtisnin dorë për dore në rrugët e qyteti dhe në baret vendase.


Nuk ka komente

Bëhu komentuesi i parë!

Komentoni