Sulmuesi holandez i Malages, Rudi Van Nistelroj ka premtuar se në rast se do të shënon gol ndaj Real Madridit nuk do të festoj.

Malaga dhe Real Madridi, do të përballen në këtë fundjavë, ndërsa për holandezin kjo ndeshje do të e veçantë për faktin se ai disa sezone ishte pjesë e “mbretërve”.

“Nëse shënoj gol nuk do të festoj. Për mua, Baptistan dhe disa lojtarë të tjerë që kanë luajtur për Realin do të jetë ndeshje e veçantë”, ka thënë holandezi.

SHPËRNDAJE