Superylli argjentinaz,sulmuesi i Barcelonës Leo Messi ka lëshuar një lum lavdëratash në drejtim të kampit të Real Madridit e posaqërishtë drejt “Special One” dhe “CR7” duke thënë se ambiciet e tyre dhe serioziteti në punë janë të jashtëzakonshëm.

“Ronaldo është tepër i vendosur në atë qfar kërkon nga vetja e tij dhe mendoj se ai ku do që ka shkuar,thjeshtë ka shkëlqyer| ka thënë Messi

“Para klasikes ai ka folur edhe për trainerin më të mirë në botë,duke thënë se Mourinho është thjeshtë një trainer spektakolarë dhe fitues,të tjerët mund të thonë cfarë të duan”

SHPËRNDAJE