Memli Krasniqi bëhet me djalë

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Memli Krasniqi është bërë baba për të dytën herë.

Familjes Krasniqi i është shtuar edhe një anëtar i ri në familje, i cili është pagëzuar me emrin Mal.

Memli Krasniqi është i martuar me Meliza Mehmeti-Krasniqi dhe dyshja kanë edhe një vajzë, e cila quhet Bora


1 Komente

  1. Agronkrasniqi72, May 8, 2012:

    o ku je memli urime djali me jete te gjet por emrin e paska te mir shum mal taman shqiptar poe qika si e ka emrin Fush haha taman pelqehen ok urime edhe nje her

Komentoni