Pederin e mbysin brutalisht, ia presin penisin (FOTO jo -18)

Sulmues ende të paidentifikuar vranë një homoseksual (23) dhe pastaj atij i prenë organet gjenitale, bashkë me penisin dhe ja fusin n’gojë, shkruajnë mediat perendimore, transmeton agjencia informative “Presheva Jonë”.  Ja edhe skenat, foto trishutese se si është mbytur  brutalisht homoseksuali…VAZHDON..por për shkak fotografive të tmerrshme dhe për t’mos i rënë në sy fëmijëve, preferojmë që të rriturit (të cilën posedojnë fb) t’i shikojnë përmes LIKE, kujdes nga fëmijët… [wp-like-locker]

 

 

Preshevë, 15 qershor
Homeseksuali është gjetur rastësisht pranë rrugës, i mbuluar me një batanije. Pasi ata e vranë atë, njeriu i prerë organet gjenitale dhe i vuri në gojën e tij, kurse sulmuesi është riktyher dhe ka prerë me thikë fytin  e homoseksualit.


Ky akt brutal ka ngjallur zemërim nga  organizatat e homoseksualëve në Afrikë. “Ne kemi kohë që durojnë dhunën. Ne u përpoqëm të flasim në polici, por ata vazhdimisht theksojnë se kjo nuk është manifestim i vërtetë i urrejtjes ndaj homoseksualëve..” është shprehur i shqetësua një anëtar i kësaj organiazte homoseksualësh.

 

Njeri u vra natën e shtunë, pas kthimit nga qyteti. Besohet se ai është vrarë për shkak se ai refuzoi të tregoni atyre nëse ishte homoseksual apo transeksuale. “Koka e tij u bashkangjitur në qafë vetëm një pjesë e lëkurës, që do të thotë se ai ka qenë në fakt prerë..” eshte njoftuar polcia për sulmbin e fundit ndaj homoseksualit. Kjo nuk është dhunë e parë e regjistruar në mesin e popullatës homoseksuale në Afrikë, shumë vite, por ata kanë frikë se një situatë e ngjashme ndodh. Sipas një dëshmitari, studentit Shane Grika.

 

Anëtarë të kësaj organizate të homesuksalëve “ kjo dhunë është e padurueshme. Ne nuk mund të lëvizin lirishëm. Një muaj më parë, ata sulmuan mua me thika dhe prerë fytyrën time. Unë kisha frikë të largohet nga shtëpia pa e parë goor me miqtë dhe shkon në kolegj”.[/wp-like-locker]


20 Komente

 1. Deti-81, June 15, 2012:

  qdo i poshter qe o hoseksual duhet te mbytet ne menyr te trishtushme keshtu duhet te pastrohet shoqrija nga kjo ndytsir ata njerz te ndyt duhet te vriten sikut qent,vetem ne ket menyr pastrohet shoqrija prej ketyre ndysirave te flliqur, pa dyshim  se edhe ZOTI doti mallkoi dhe do ti shkatrroiata te flliqur kudo qe mund te ndodhen

 2. meli, June 15, 2012:

  Pse i paragjykon te tjeret? Ata kane jeten e vet, ti ke tenden! Think outside of the box se jemi ne 2012 dreqi ta marre…

 3. Eric Cartman, June 15, 2012:

  oooo racist, nuk varet prej tyne a lindin pedera a straight, edhe ti fort leht ke mujt me kan peder, edhe e kishe pa tani.

  Edhe ti qi ropt nese menon qe e don “zotin” edhe don me myt njerz te pafajshem
  Njerz qe duhet mu myt brutalisht jon njerz si ti qe nuk e kan as mundsin e logjikes.

 4. deti i trazuar, June 15, 2012:

  su dasht me myt se eshte qenie njerzore, a qe ja kan pre penisin dhe ja kan fut ne goje, boll mire ja paskan bo….

 5. Tina, June 15, 2012:

  osht e drejt e tii qka do let bon me jeten e ti ..tanaj juve e ty te ka met me pastru aa ..ncncnc ajtt se ka zot i din aj kto pun ma mir se ti oo analfabeta oo njerzz pa truu ::S:S

 6. Eric Cartman, June 15, 2012:

  a ka mundsi me dit lidhjen mes analfabetit, edhe dikuj qe e ka myt ni peder edhe ia ka rras rakin ne goj ?

 7. Irfan34, June 16, 2012:

  homoseksualet per nga feja islame duhen me u burgos deri sa te kthehen ne hetero pastaj nese nuk gabojn jan te lir por nese nuk kthehen mbahen ne burg kurse me mbyt nuk bon se na ka ndalu Pejgamberi a.s. e mos folni pa argumente ne emer te islamit e me thon se nuk ka argument per ket gjest, All-llahu ka shkaterru popuj qe kan qen homoseksual.

 8. Fakete, June 22, 2012:

  Ishalla nuk ju provon Zoti se s’keni cka me bo, ata te “mjeret” duhet me i sheru, e nqs. nuk dojne, atehere duhet me i largu prej shoqerise normale, per mos me ndiku negativisht te ta…

 9. KushtrimAcM, June 15, 2012:

  pse spom bon e bana like po spom bon

 10. Krejt_pink, June 15, 2012:

  Po ti shoki a je i sigurt qe edhe vellau yt mund te jet homoseksual edhe ate do ta vrisje si nje qen?

 11. Toni Ch, June 15, 2012:

  oj tina e pse pe mbron ti pederin…. mos je edhe ti lezbene a

 12. Toni Ch, June 15, 2012:

  meli po qfar jete ajo me qi femi bre nonen e rospis

 13. Lirimi, June 15, 2012:

  ska me pas jeten e vet duhet mi myt ata , masi po lindkan ata kshtu homoseksuala , pse nuk linden ma heret kshtu , po tash jon bo njerzt kshtu tu fitu drejta palidhje .

 14. Bake V, June 16, 2012:

  une jam dakord me detin -81 veq se do kisha deshir tua presin te gjithve dhe te va  futnin ne goj por mas si ti vjerrin para publikut dhe ta shofin se kush qyhet ne byth ket gjo meriton ,dhe kujt nuk i pelqen  ky koment  te shkoj e te qihet ne byth gjith diten se sme plasi mua se ne byth te vet e merr por ket mendim kam un per homoseksualet dhe trans ok qofet edhe vellaij im .

 15. Elton Basha, June 16, 2012:

  ku jane fotot e keti rq

 16. Juli09-, June 16, 2012:

  cdo njeri e di vet  se cdo te bej me jeten e tij . masi ojo eshte private . ne qoft se nje pederast shikon punen e vet dhe nuk ngaterrohet me askend ju me ca te drejte shkoni dhe e vrisni . pse nuk vrasin ato persona qe shkojn e vjedhin femra dhe i cojn prostituta .apo ato qe vjedhin femij dhe i cojn jasht shtetit duke i shitur organet e brencme  etj etj kto lloj perspona duhet te eleminohen ne te gjith vendin 

 17. Shengjergji, June 16, 2012:

  i lumt dora atij qe e ka bere,ishalllah dalin burra edhe ktu ne shqiperi tja kpusin koken e tja fusin ne bythe dhe organin ne goje
   

 18. Pro Shqiperi e Madhe, June 23, 2012:

  Shpresoj qe ni dite ka me ju ndodh ne familjet e juaja, dhe do ta perjetoni ju vet. Vec po folni palidhje se skeni both me myt ju kerkon. Vetem njerzit e pavetdijshem dhe qe jane rrok mas traditave fetare i thojn kto sene, kishe ju qaq rac e paster. Mos ma teshni karin. UN vet jom straight, amo jom ni njeri qe e vlerson jeten e dikujt tjeter, vetem deri kur ateher mu rrezikohet jeta mu prej qatij personi. Se a esht i bardh, a i zi, a peder, a serb, a gjithcka, mu nuk me intereson. Kta njerz qe e kan myt at djal, duhet me dal para drejtesise, dhe me ju shqyrtu denimi me i madh i mundshem per vrasje ne gjakftohtesi. Kalofshit mire

 19. Apoloni, July 28, 2012:

  Njerezit me te medhenje ne bote jane te tille ,prandaj edhe ju qe flitni kunder me duket se ju pelqen ne nje far doze…..

 20. Mentimes, August 12, 2012:

  jeni sh te prapambetur o shqiptare e ju o kosovare se meritoni as liri as pavaresi as i gjo.
  meritoni vec dajak dhe gjak. ishalla e gjeni sic e keni zemren. ka humbur nje femije 23 vje jeten e tij dhe ju flisni kaq keq. ishalla e gjeni te femijet tuaj AMIN

Komentoni