Kush shkon tutje ?!

Kush shkon tutje në raundin tjetër të kupës në Spanjë,kur kanë mbetur edhe ndeshjet e kthimit mes Real Madrid-Malaga & Barcelona-Osasuna,përderisa ndeshjet e para kanë përfundura

Real Madrid 3-2 Malaga

Barcelona 4-0 Osasuna

[polldaddy poll=5817413]


2 Komente

  1. fatlind tba, January 7, 2012:

    barcelona eshte e fort shum mor nuk i bon goollmoni bon do kikse

  2. fatlind tba, January 7, 2012:

    pastaj i permison dhe casiljasit ja kalon

Komentoni